Ronaldo na oddziale intensywnej terapii

Piłka nożna
Ronaldo na oddziale intensywnej terapii

Ronaldo na pewno nie tak wyobrażał sobie tegoroczne wakacje. Jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii, 41-letni Brazylijczyk, były piłkarz m.in. Barcelony, Interu Mediolan i Realu Madryt, trafił na oddział intensywnej terapii jednego ze szpitali na hiszpańskiej Ibizie.

W piątek wieczorem Ronaldo zaczął odczuwać mocny ból w klatce piersiowej i, przestraszony widmem zawału  serca, wezwał ambulans, który zawiózł go do publicznego szpitala Can Misses Hospital. Na jego szczęście, specjaliści stwierdzili, że to nie zawał, tylko zapalenie płuc. Ich diagnoza jednak Brazylijczyka nie uspokoiła.

Po usłyszeniu diagnozy, 41-latek poprosił o przewiezienie do prywatnej placówki Policlinica Nuestra Senora del Rosario, gdzie umieszczono go na oddziale intensywnej terapii. Dziennikarze poinformowali, że jego stan ulega poprawie, ale lekarze oraz bliscy Ronaldo odmawiają żadnych komentarzy.

To nie pierwsze problemy ze zdrowiem brazylijskiej legendy futbolu. Kilka lat temu zmagał się z tropikalną chorobą denga, na co dzień cierpi na poblemy z tarczycą i nie jest tajemnicą, że dotknęła go także otyłość.

BA, Polsat Sport, Diario de Ibiza
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie