WT w siatkówce plażowej: Czwarte miejsce Polaków w Vaduz

Mateusz Paszkowski i Mateusz Łysikowski zajęli czwarte miejsce w turnieju World Tour w siatkówce plażowej w Vaduz. W meczu o miejsce na podium ulegli Ukraińcom Serhijowi Popowowi i Władisławowi Jemieliańczukowi 0:2 (12:21, 16:21).

Wcześniej w półfinale Polacy przegrali z późniejszymi zwycięzcami imprezy Szwajcarami Florianem Breerem oraz Yves'em Haussenerem 0:2 (22:24, 19:21).

Dzień wcześniej w finale turnieju kobiet Martyna Kłoda i Agata Ceynowa przegrały z Amerykankami Alexandrą Wheeler i Larą Dykstrą 0:2 (13:21, 17:21).

W eliminacjach odpadli Martin Chiniewicz i Michał Korycki oraz Marta Łodej i Marta Duda.

Impreza w Vaduz w skali 1-5, którą stosuje od poprzedniego sezonu Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB), ma najniższą kategorię - jedną gwiazdką.