Puncher Extra Time wraca po przerwie! Mocni goście na początek

Sporty walki
Puncher Extra Time wraca po przerwie! Mocni goście na początek
fot. Polsat Sport

Po wakacyjnej przerwie powraca magazyn sportów walki Puncher Extra Time! We wtorek o godzinie 21.00 w studiu przy ulicy Ostrobramskiej pojawią się znakomici gości - w tym bohaterowie weekendowych gal.

W sobotę w Międzyzdrojach odbędzie się gala Babilon MMA 5. Po raz kolejny karta walk może robić wrażenie, gdyż organizator postawił na bardzo mocne zestawienia pod kątem sportowym i praktycznie każdy pojedynek nie ma oczywistego faworyta, co może wyjść na dobre wszystkim, którzy obejrzą to wydarzenie. W walce wieczoru wystąpi oczywiście Szymon Kołecki (6-0, 6 KO), dla którego może to być najtrudniejszy test w karierze. Jego przeciwnikiem będzie również niepokonany Michał Bobrowski (7-0, 2 KO, 3 SUB). 23-latek czuje, że to może być jego szansa, by przedstawić się szerszemu gronu publiczności.

I to właśnie Kołecki będzie jednym z gościu Puncher Extra Time. Ponadto, wraz z nim pojawi się inny uczestnik gali Babilon MMA 5 - Daniel Skibiński (11-5, 1 KO, 2 SUB). Jego rywalem w Międzyzdrojach będzie reprezentujący MMA Factory, a więc francuską kuźnię talentów, Giovanni Melillo (12-2, 8 KO, 2 SUB).

Z kolei 6 października w Londynie odbędzie się KSW 45, a na karcie walk aż roi się od interesujących pojedynków. O pas wagi półśredniej zmierzą się Dricuss Du Plessis (12-1, 4 KO, 8 SUB) i Roberto Solidic (13-3, 11 KO, 1 SUB), dla których będzie to rewanż za to, co wydarzyło się na KSW 43, kiedy ten pierwszy wygrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie. Z kolei Karol Bedorf (15-3, 5 KO, 4 SUB) spróbuje po raz drugi zostać mistrzem wagi ciężkiej, a jego przeciwnikiem będzie Philip de Fries (15-6-1NC, 2 KO, 11 SUB). Dodatkowo w turnieju wagi średniej odbędą się dwa pojedynki - Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 SUB) kontra Damian Janikowski (3-0, 3 KO) oraz Scott Askham (16-4, 10 KO, 2 SUB) kontra Marcin Wójcik (11-5, 4 KO, 5 SUB). O wszystkim porazmawiamy z dyrektorem sportowym największej polskiej organizacji MMA.

Nie zapominamy także o fanach szermierki na pięści. W części bokserskiej pojawi się nieoceniony ekspert Janusz Pindera oraz bohater walki wieczoru Seaside Boxing Showm, która odbędzie się już w tę niedzielę w Międzyzdrojach, Robert Talarek (20-13-2, 13 KO). Rywalem Polaka będzie znany z naszych ringów Artem Karpets (21-8, 6 KO).

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski.
Goście: MMA - Szymon Kołecki, Daniel Skibiński, Wojsław Rysiewski (dyrektor sportowy KSW)
            Boks - Janusz Pindera, Robert Talarek

Transmisja we wtorek od 21.00 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl!

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie