Beach Soccer: Polska – Anglia. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna

Czas na drugi akord związany z meczem towarzyskim w piłce plażowej pomiędzy reprezentacjami Polski oraz Anglii. Po wtorkowym starciu zakończonym zwycięstwem Biało-Czerwonych po rzutach karnych, na kołobrzeskiej plaży dojdzie do rewanżu. Dla naszej kadry będzie to ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym. Transmisja z tej rywalizacji w Polsacie Sport.

We wtorek nasi piłkarze plażowi stoczyli pasjonujący bój z Synami Albionu, który po regulaminowym czasie gry oraz dogrywce zakończył się remisem 1:1. Dla przyjezdnych trafił już w 6. minucie Aaron Clarke. Polacy długo czekali na doprowadzenie do wyrównania, ale tej sztuki dokonał w trzeciej tercji debiutujący w pierwszej reprezentacji Patryk Pietrasiak, który strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza. Warto podkreślić, że selekcjoner Marcin Stanisławski posłał w bój wielu zawodników, dla których był to pierwszy mecz z orzełkiem na piersi.

 

W serii rzutów karnych piłkarze jednej oraz drugiej drużyny długo byli nieomylni, lecz bohaterem został nasz golkiper – Krystian Karolak, który zaczarował bramkę i przyczynił się do zwycięstwa Polaków w pierwszym sparingu.

 

Teraz czas na emocje w drugim starciu, które zaplanowane zostało w samo południe. Dla Biało-Czerwonych będzie to doskonała okazja, aby godnie pożegnać się ze swoimi kibicami, wszak konfrontacja z Anglikami będzie ostatnią w tym roku kalendarzowym. To dlatego, ponieważ naszym zawodnikom nie udało się awansować do prestiżowego Superfinału Europejskiej Ligi Beach Soccera i muszą przedwcześnie zakończyć sezon.

 

Można spodziewać się, że Anglicy będą chcieli zrewanżować się Polakom za wtorkowy mecz, co zapowiada bardzo duże emocje. Sam urok dyscypliny jaką jest piłka nożna na plaży sprawia, że spotkanie powinno dostarczyć wielu bramek oraz efektownych akcji i strzałów. Czy w reprezentacji Polski znowu wykreuje się jakiś bohater? Komu bardziej posłuży kołobrzeski piasek?

 

Kadra reprezentacji Polski w Beach Soccerze na towarzyski dwumecz z Anglią:

1. Karol Kruk (BSC PRO-FART Głowno)
2. Bartosz Szloser (Hemako Sztutowo)
3. Tomasz Późniak (Hemako Sztutowo)
4. Maciej Daniluk (Hemako Sztutowo)
5. Paweł Friszkemut (Hemako Sztutowo)
6. Dominik Depta (KP Łódź)
7. Patryk Pietrasiak (Silesia Beach Soccer)
8. Karim Madani (KP Łódź)
9. Filip Gac (KP Łódź)
10. Krystian Karolak (SAN AZS Łódź)
11. Maciej Marciniak (Silesia Milenium BSC)
12. Jakub Bistuła (Wodomex Bojano)

 

Transmisja meczu Polska – Anglia od godz. 12:00 w Polsacie Sport.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze