Dudek o śp. Jędrzejaku: To była wyrazista postać na torze

Żużel

Wiadomość o śmierci Tomasza Jędrzejaka wstrząsnęła nie tylko żużlowym, ale sportowym środowiskiem w naszym kraju. Wszyscy bliscy pogrążyli się w żałobie i wspominają wychowanka Ostrovii Ostrów Wielkopolski. – Tomek na torze zawsze walczył do końca i takiego go zapamiętam – stwierdził w rozmowie z Polsatsport.pl aktualny wicemistrz świata Patryk Dudek.

Żużlowiec Falubazu Zielona Góra w kilku słowach wypowiada się o postaci popularnego „Ogóra”. – Mogę jedynie wspominać Tomka jako dobrego kolegę z toru. Była to bardzo wyrazista postać na torze, ponieważ zawsze walczył do końca. Takiego go zapamiętam. Wielokrotnie wygrywał ze mną – rzekł Dudek.

 

Uczestnik cyklu Grand Prix odniósł się także do rozgrywek Nice 1 ligi żużlowej, w której za chwilę dowiemy się, które zespoły powalczą o awans do PGE Ekstraligi. – Ostatnio oglądałem mecz w Lublinie. Bardzo dobrze zaprezentował się Gdańsk, który przegrywał, ale zdołał wygrać. Wszystko jednak rozstrzygnie się w fazie play-off, na którą trzeba czekać, bo wtedy dwa mecze wyłonią finalistów, a wówczas znowu wszystko zacznie się od nowa – zaznaczył Dudek.

 

Cała rozmowa Patryka Dudka w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie