Babilon MMA 5: 20 sekund Skibińskiego! Demolka w walce wieczoru

Sporty walki

Daniel Skibiński (12-5, 2 KO, 2 SUB) nie wygrywa zbyt często przez nokaut, ale na gali Babilon MMA 5 zrobił show! Na zwycięstwo z solidnym Giovanim Melillo (12-3, 8 KO, 2 SUB) potrzebował zaledwie 20 sekund.

Poznaniak to przede wszystkim znakomity zapaśnik, który jest jednak bardzo przekrojowym zawodnikiem, co podkreślali eksperci przed walką z Melillo. Włoch to reprezentant MMA Factory, a więc kuźni talentów, z której "powstał" m.in. czołowy ciężki UFC Francis Ngannou.

 

Skibiński wiedział jednak, że walka wieczoru mocnej sportowo gali Babilon MMA 5 to dla niego wielka szansa. W Puncher Extra Time stwierdził, że zamierza dyktować swoje warunki i tak też było, choć wątpliwe jest, że spodziewał się takiego przebiegu! Już w pierwszych sekundach "Skiba" trafił potężnym prawym sierpowym, a jego rywal padł na deski. Ciosy w parterze to była już formalność.

 

20 sekund - tyle trwała walka wieczoru. Jak widać nie tylko Szymon Kołecki na galach Babilon MMA potrafi kończyć ostatnie pojedynki w ekspresowym tempie.

 

Nokaut w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze