Nice 1 Liga Żużlowa: Wicelider górą! Druga porażka z rzędu Speed Car Motor Lublin

Żużel

Car Gwarant Start Gniezno pokonał Speed Car Motor Lublin 47:43 w meczu 13. kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej. Dla podopiecznych Dariusza Śledzia była to druga porażka z rzędu.

Car Gwarant Start Gniezno i Speed Car Motor Lublin to dwaj rewelacyjni beniaminkowie, którzy zajmują dwa pierwsze miejsca w Nice 1 Lidze Żużlowej. Co za tym idzie, niedzielny mecz zapowiadał się elektryzująco!

 

Tuż przed rozpoczęciem zawodów okazało się, że goście będą musieli sobie radzić bez Oskara Bobera. 21-latek nie został dopuszczony do startu po badaniu alkomatem. Przy jego nazwisku zapisano wykluczenie.

 

 

Mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie po drugim biegu. Goście jednak wyrównali i szala zaczęła się przechylać na ich stronę. Po biegu ósmym i dziewiątym prowadzili odpowiednio 25:23 i 28:26. Później znów do głosu doszli zawodnicy z Gniezna. Po dziesiątym biegu znów byli górą i z czasem tylko powiększali przewagę. Ostatecznie, wygrali 47:43. Lublinianie, mimo porażki, przypieczętowaliśmy zwycięstwo w rundzie zasadniczej Nice 1 Ligi Żużlowej.

 

Pierwszy mecz wygrał Speed Car Motor Lublin 54:35 i zdobył punkt bonusowy.

 

Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin 47:43

 

Car Gwarant Start Gniezno: Jurica Pavlic 11, Kim Nilsson 9, Oliver Berntzon 8, Adrian Gała 8, Mirosław Jabłoński 5, Maksymilian Bogdanowicz 3, Norbert Krakowiak 3

 

Speed Car Motor Lublin: Dawid Lampart 10, Robert Lambert 10, Paweł Miesiąc 8, Andreas Jonsson 6, Wiktor Lampart 6, Sam Masters 3, Oskar Bober 0

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie