Rewanż Chudecki - Wrzesiński na gali w Radomiu!

Sporty walki

Osiem rund na gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty nie wystarczyło, by wyrównać rachunki między Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO) a Damianem Wrzesińskim (13-1-2, 5 KO). To oznacza, że już niedługo obaj zawodnicy spotkają się po raz kolejny! Do drugiego starcia dojdzie 17 listopada na organizowanej przez MB Promotions gali w Radomiu.

Chudecki i Wrzesiński wojowali jeszcze w czasach amatorskich, a trzykrotnie lepszy był ten pierwszy. Pokonany nie do końca zgadzał się z tymi werdyktami, więc gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty była idealnym pomysłem na wyjaśnienie dawnych niesnasek. To jednak się nie udało, gdyż po ośmiu rundach sędziowie nie potrafili wskazać zwycięzcy. Po niejednogłośnym remisie pozostał lekki niesmak, a choć zawodnicy na gorąco nie do końca chcieli mówić o rewanżu, to ostatecznie do niego dojdzie! Stawką będzie mistrzostwo Polski w wadze superlekkiej.

 

Już 17 listopada na gali w Radomiu zobaczymy ich ponownie.


- Widziałem, jak obaj przeżywali ten werdykt - ocenił Janusz Pindera.

- To będzie dobra walka, nie zabraknie emocji - dodał Tomasz Babiloński.

Zanim jednak Wrzesiński zmierzy się z Chudecki, wystąpi na gali w Jastrzębiu-Zdroju.

Na gali w Radomiu zobaczymy także świetnie zapowiadające się starcie Adama Balskiego z Nikodemem Jeżewskim oraz kolejny występ Damiana Jonaka.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze