Kiedy walka Wilder - Fury? Promotor zdradził szczegóły

Sporty walki

Wszystko wskazuje na to, że niedługo poznamy datę i miejsce walki Tysona Fury'ego (27-0, 18 KO) z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO). Tak przynajmniej wynika ze słów promotora Franka Warrena.

Choć wiadomość o ich potencjalnym starciu zaskoczyła wielu, bo pojawiła się dość nagle i niespodziewanie, to jednak wydaje się, że już niedługo otrzymamy oficjalne potwierdzenie. Fury jest zdeterminowany, by wrócić do wielkich walk, a pokonanie Sefera Seferiego oraz Francesco Pianety miało przygotować go do tego pojedynku.

W minioną sobotę Fury bez większych problemów ograł na punkty Pianetę, ale nie zachwycił. Po walce przyznał jednak, że bardzo potrzebował przeboksowanych rund, dlatego nie dążył do nokautu. Obiecał za to, że Wildera pośle na deski.

Kiedy więc dojdzie do ich walki? Frank Warren, promotor Anglika, przyznał, że potrzebuje jeszcze trochę czasu na ustalenie szczegółów, ale w trakcie dziesięciu dni powinniśmy poznać daty i miejsca hitowego starcia. Wtedy też pojawią się też informacje o m.in. cenie biletów.

Spotkanie Wildera z Furym podczas gali w Belfaście w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie