W sumie w imprezie wystąpi 12 reprezentantów Polski.

Li Qian został rozstawiona z numerem jedenastym, natomiast Grzybowska-Franc i Natalia Partyka w deblu - z "szóstką". To oznacza, że wystąpią od razu w turnieju głównym. Qian w 1/16 finału, a debel - w 1/8 finału.

We wtorkowych eliminacjach gry pojedynczej kobiet wystąpią: Grzybowska-Franc (zmierzy się z Portorykanką Melanie Diaz), Partyka (czeka na rywalkę), Natalia Bajor (z Białorusinką Aliną Arlouską), Magdalena Sikorska (z Ukrainką Margarytą Pesocką), Anna Węgrzyn (z Ukrainką Sołomiją Bratejko), Katarzyna Węgrzyn (z Brazylijką Bruną Takahashi) i Agata Zakrzewska (z reprezentującą Monako Xiaoxin Yang).

Wśród panów w kwalifikacjach wystąpią: Marek Badowski (ze Słoweńcem Bojanem Tokicem), Patryk Zatówka (z Kanadyjczykiem Matthew Lehmannem), Tomasz Kotowski (z Francuzem Mehdim Bouloussą) i Jakub Dyjas (czeka na rywala).

W środowych eliminacjach debla kobiet zaprezentują się Li Qian w parze z reprezentantką Holandii Li Jie (ich rywalkami będą Brazylijki Caroline Kumahara i Bruna Takahashi).

W grze podwójnej panów zagrają Badowski i Zatówka (ze Słoweńcami Darko Jorgicem i Bojanem Tokicem) oraz Dyjas i Kotowski (z Kanadyjczykami Matthew Lehmannem i Marko Medjugoracem).