Legenda Man Utd ostro potraktowana przez menadżera Pogby. "Boi się, że zostanie zapomniany"

Piłka nożna
Legenda Man Utd ostro potraktowana przez menadżera Pogby. "Boi się, że zostanie zapomniany"
fot. PAP

Odkąd Manchester United przejął Jose Mourinho, wydawało się, że na Old Trafford wreszcie zapanuje ład i porządek po odejściu Sir Alexa Fergusona. Portugalczyk miał wznieść Czerwone Diabły na podobny poziom, ale zanosi się, że w kolejnym sezonie może być z tym problem. Atmosfera wokół klubu także wydaje się być daleka od idealnej.

Długo mówiło się o konflikcie Mourinho z Paulem Pogbą, który nie spełnia oczekiwań w barwach United i miał szybko zmienić pracodawcę ze względu na nieprzychylność The Special One. Ostatnio w mediach pojawiła się jednak informacja, że obaj panowie doszli do porozumienia i wszystko jest już w porządku.

 

Nie zmienia to jednak faktu, że mistrz świata z reprezentacją Francji nadal nie pokazuje tego co w Juventusie. Pstryczek w jego kierunku skierował Paul Scholes – absolutna legenda Manchesteru United, który obecnie jest ekspertem w jednej z brytyjskich stacji telewizyjnych. – W United brakuje lidera. Wydawało się, że będzie nim Pogba, ale tak nie jest – skrytykował Francuza były pomocnik.

 

Na tego typu krytykę w stronę zawodnika nie pozwolił jego menadżer, Mino Raiola, który za pośrednictwem mediów społecznościowych ostro odpowiedział Scholesowi. – Niektórzy ludzie muszą się wypowiadać, ponieważ boją się, że zostaną zapomniani. Paul Scholes nie rozpoznałby lidera nawet, gdyby stanął przed Sir Winstonem Churchillem – stwierdził.

 

W swoim drugim wpisie również zaatakował Anglika. – Paul Scholes powinien zostać dyrektorem sportowym i doradzić Woodwardowi (wiceprezydent wykonawczy w United), aby sprzedał Pogbę. To byłyby nieprzespane noce, aby znaleźć Pogbie nowy klub – rzekł Raiola.

 

Tylko poprzez dobrą grę francuski pomocnik jest w stanie zamknąć usta krytykom, natomiast Raiola chyba poszedł za daleko, twierdząc, że ktoś taki jak Scholes może zostać zapomniany w klubie z Old Trafford, nawet gdyby w ogóle nie udzielał się w mediach. Świadczą o tym chociażby wpisy samych kibiców The Red Devils. "Emerytowany Scholes i tak jest lepszy od Pogby" - napisał jeden z fanów.

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze