Za nami niezwykle udany weekend w sportach walki. Pierwsze urodziny w sobotę w Międzyzdrojach świętowała organizacja Babilon MMA i po raz kolejny fani wszechstylowej walki wręcz nie mogli narzekać na nudę. W głównych walkach wieczoru triumfowali m.in. Daniel Skibiński oraz Michał Bobrowski. Reprezentant Ankosu MMA błyskawicznie w 20 sekund pokonał w głównym pojedynku wymagającego Giovanniego Melillo, a "Bober" na pełnym dystansie pokonał Szymona Kołeckiego. W Puncher Extra Time opowiedzą o swoich ostatnich występach, a kibice dowiedzą się, którzy z zawodników zasłużyli na bonusy po sobotnim wydarzeniu.

Emocji nie brakowało również w pięściarskim świecie. Kolejną wygraną do rekordu dopisał w Belfaście Tyson Fury, który pokonał Francesco Pianetę. Brytyjczyk obiecywał w kolejnym występie starcie z Deontayem Wilderem i słowa dotrzymał. Hitowe starcie w kategorii ciężkiej ma zostać oficjalnie ogłoszone już w najbliższych dniach. Który z pięściarzy jest faworytem konfrontacji?

W niedzielę poznaliśmy również pierwszych bohaterów gali "Wojna Domowa", która odbędzie się 17 listopada w Radomiu. Podczas wydarzenia organizowanego przez MB Promotions, grupę prowadzoną przez Mateusza Borka, wystąpią m.in. niepokonani Adam Balski oraz Nikodem Jeżewski, a także Damian Jonak, Michał Chudecki i Damian Wrzesiński. O sprawach ze świata boksu prowadzący porozmawiają z Grzegorzem Proksą oraz Maciejem Miszkiniem.

Puncher Extra Time od godziny 21:00 w Polsacie Sport!

Prowadzący: Artur Łukaszewski oraz Łukasz Jurkowski

Goście: MMA - Michał Bobrowski, Daniel Skibiński, boks - Grzegorz Proksa, Maciej Miszkiń