Antiga zadecydował: Wrona nie jest już kapitanem ONICO Warszawa!

Siatkówka
Antiga zadecydował: Wrona nie jest już kapitanem ONICO Warszawa!
fot. PAP

Decyzją sztabu szkoleniowego funkcję kapitana ONICO Warszawa w sezonie 2018/19 będzie pełnił Antoine Brizard. Drugim kapitanem stołecznych siatkarzy będzie Damian Wojtaszek – libero reprezentacji Polski.

Brizard (rocznik 1994) to reprezentant Francji. Gra na pozycji rozgrywającego, a od sezonu 2017/18 występuje w PlusLidze w drużynie z Warszawy.

 

– Przed nami nowy sezon, zupełnie nowe rozdanie. Wraz ze sztabem szkoleniowym podjąłem decyzję, która w mojej ocenie wydaje się optymalna dla naszej drużyny. Drużyny, która na starcie rozgrywek potrzebuje nowych bodźców i dodatkowego impulsu. W minionym sezonie Antoine stał się wiodącą postacią naszego zespołu nie tylko na parkiecie, ale i w szatni. Podniósł poziom sportowy całej drużyny, jest profesjonalistą w każdym calu i jestem głęboko przekonany, że w stu procentach wywiąże się również ze swoich nowych obowiązków – powiedział o swojej decyzji Stephane Antiga.

 

 

W sezonie 2017/18 kapitanem ONICO był środkowy Andrzej Wrona.

 

– Bardzo dziękuję Andrzejowi Wronie za jego poświęcenie dla dobra całego zespołu. Andrzej pozostaje ważnym elementem ONICO i jednym z jego liderów. Jako drużyna stanowimy monolit i w tej kwestii nic się nie zmienia – dodał szkoleniowiec stołecznej drużyny.

RM, Polsat Sport, ONICO Warszawa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze