Kaka: Powrót do Milanu? To kwestia czasu

Piłka nożna
Kaka: Powrót do Milanu? To kwestia czasu
fot. PAP

Kaka pozostaje ostatnim piłkarzem, który sięgnął po Złotą Piłkę przez erą Cristiano Ronaldo oraz Lionela Messiego. Reprezentował wtedy barwy AC Milan i jak przyznał chce jeszcze wrócić na San Siro - oczywiście w nowej roli.

Brazylijczyk pojawi się za ponad tydzień na San Siro na meczu AC Milan - AS Roma, ale tylko w roli kibica. Na razie jego priorytetem jest spędzanie czasu z dziećmi, którzy dorastają w Sao Paulo i na tym zamierza skoncentrować się w najbliższym czasie.

 

Kaka zdaje sobie jednak sprawę, że sprawy piłkarskie zawsze będą go interesowały, stąd też planuje rozwijać się w określonym aspekcie. Nie rozważa posady trenerskiej, ale chce ukończyć specjalny kurs, by w przyszłości stać się dyrektorem sportowym. Najpierw chce zacząć od Brazylii, a później wykorzystać zdobyte doświadczenie w Europie.

 

- Będę na San Siro jako kibic, ale oczywiście w przyszłości zrobię więcej dla Milanu, to tylko kwestia czasu - przyznał.

 

Kaka występował w Milanie w latach 2003-2009 oraz 2013-2014. W tym czasie sięgnął po mistrzostwo Włoch, Puchar Włoch, Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy oraz Klubowe Mistrzostwo Świata.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze