Liga Mistrzów: Słuszna czerwona kartka dla Vidi? Łapiński: Mam wątpliwości (WIDEO)

Piłka nożna

MOL Vidi bardzo szybko, bo już w 23. minucie, musiało grać w osłabieniu przeciwko drużynie AEK Ateny. Czerwoną kartkę w meczu IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów obejrzał Szabolcs Huszti. - Mam spore wątpliwości - przyznał Tomasz Łapiński.

Piłkarze MOL Vidi stanęli przed historyczną szansą znalezienia się w elitarnej Ligi Mistrzów. Zadanie w IV rundzie eliminacji nie było oczywiście łatwe, bo na papierze mistrz Grecji AEK Ateny to zespół lepszy, ale w klubie nikt nie się tym nie przejmował. Liczyła się dyspozycja dnia, a we wtorek żaden z Węgrów miał nie odstawiać nogi.

Tak też było, co... wyszło na niekorzyść gospodarzy. Ciśnienia nie wytrzymał bardzo doświadczony Szabolcs Huszti, który w 23. minucie sfaulował Anastasiosa Bakasetasa. Mający na rozkładzie grę w takich klubach jak Zenit, Hannover 96 czy Eintracht Franfkurt zawodnik nie mógł pogodzić się z taką decyzją - podobnie jak komentujący to spotkanie Tomasz Łapiński.

- Mam spore wątpliwości. Żółta kartka w zupełności by wystarczyła - przyznał.

- Celowo nadepnął na piszczel rywala, tak to zinterpretował arbiter - stwierdził Cezary Kowalski.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie