Mistrz Turcji zainteresowany Grosickim

Piłka nożna
Mistrz Turcji zainteresowany Grosickim
Fot. PAP

Kilka dni temu tureckie media donosiły, że Kamilem Grosickim zainteresowana jest trzynasta drużyna tamtejszej ekstraklas Bursaspor. Ostatnie informacje kierują jednak uwagę jego kibiców w stronę Galatasaray Stambuł.

Reprezentant Polski nie ukrywa, że jego szanse na pozostanie w Hull City są nikłe. Również jego obecny zespół sugeruje, że nie chce już z nim współpracować. Wysoka pensja Polaka mocno nadwyręża budżet klubu, który bez poinformowania o tym zawodnika, zabrał mu numer "7" i przekazał Evandro. W tym sezonie Grosicki wystąpił w zaledwie jednym meczu, w którym zaliczył 21 minut. Naturalnym jest więc, że poszukuje nowego miejsca pracy.

Kierunkiem, który najczęściej powtarza się w ostatnich doniesieniach jest Turcja. 30-latkiem miał być zainteresowany Bursaspor, a trener Samet Aybaba miał być ogromnym entuzjastą tego pomysłu. Najnowsze informacje mówią jednak o innym, zdecydowanie atrakcyjniejszym, kierunku. O sprowadzeniu polskiego piłkarza myśli Galatasaray, które szuka nowego skrzydłowego, po tym, jak klub opuścł Sofiane Feghouli.

 

Grosicki był już w przeszłości łączony z aktualnym mistrzem Turcji. Miał tam trafić w 2012 roku, kiedy grał jeszcze w Sivassporze. W swojej drużynie był wtedy jedną z głównych postaci. Rozegrał w jej barwach 104 mecze, w których strzelił 16 goli i zaliczył 26 asyst.

JW, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie