Magiczne studio Ligi Mistrzów! "Rozszerzona rzeczywistość robi wrażenie"

Piłka nożna

Rozszerzona rzeczywistość prezentowana w nowoczesnym studio Polsatu Sport to nowa jakość omawiania meczów w Lidze Mistrzów. Większe możliwości gwarantują więcej emocji kibicom najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich na świecie.

- Możliwości, które oferuje nowe studio są naprawdę niesamowite. Można się poczuć trochę jak iluzjonista. Rozszerzona rzeczywistość i sylwetki piłkarzy ukazywane w 3D są widoczne tylko dla telewidzów. Osoby w studio mogą zobaczyć to na specjalnych monitorach, ale w trakcie transmisji do omówienia pewnych zdarzeń boiskowych służyć nam będzie jedynie wyobraźnia - powiedział prezenter Polsatu Sport Jerzy Mielewski.

Studio Polsatu Sport Premium pozwala kibicom śledzić zmagania w Lidze Mistrzów w zupełnie nowej formule. Analizy eksperckie wzbogacone są trójwymiarowym obrazem. Dodatkowa wizualizacja umożliwia omawianie meczów w bardziej szczegółowy sposób.

- Do pracy w tak nowoczesnym studio trzeba się po prostu przyzwyczaić. Czasami wydawać by się mogło, że osoba z którą prowadzi się program zachowuje się nienaturalnie, ponieważ gestykuluje, zwraca się i pokazuje coś, czego fizycznie nie ma. To jest właśnie nowa perspektywa i jakość, która ucieszy wszystkich kibiców - podsumował komentator Szymon Rojek.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie