Przepiękne gole w 6. kolejce Fortuna 1 Ligi (WIDEO)

Piłka nożna

W 6. kolejce Fortuna 1 Ligi padło aż 29 bramek, z których co najmniej pięć było wyjątkowej urody.

Łukasz Sierpina w poprzedni weekend strzelił swojego pierwszego gola po niemal roku bez trafienia do siatki. A jak już się rozstrzelał, to z Wartą Poznań trafił już dwukrotnie, a druga bramka zdobyta w 88. minucie była przecudnej urody.

 

Gorszy od Sierpiny nie chciał być Patryk Misak. Piłkarz Bruk Betu Termaliki ustalił wynik meczu z Wigrami na 3:2 dla gospodarzy z Suwałk. Tym samym był to tylko gol na otarcie łez. Ale za to jaki!

 

Więcej powodów do zadowolenia miał po meczu z Puszczą pomocnik Bytovii Juliusz Letniowski. To właśnie on otworzył wynik kapitalnym strzałem zza pola karnego, który można zobaczyć w załączonym materiale wideo. W drugiej połowie Letniowski dołożył drugą bramkę.

 

Fantastycznego gola w środowej, szóstej kolejce strzelił także pomocnik Odry Opole Sebastian Bonecki. W jego przypadku nie jest to pierwsze takie trafienie, bo na pierwszoligowych boiskach już pokazał, że potrafi przymierzyć z dystansu. Tym razem trafił z rzutu wolnego.

 

Kto wie czy najpiękniejszej bramki nie zdobył jednak Jakub Piątek z GKS-u Tychy. W ostatnim spotkaniu 6. kolejki młodzieżowiec popisał się efektownym wolejem, a piłka po odbiciu się od poprzeczki wpadła do siatki.

 

Wszystkie przepiękne bramki w załączonych materiałach wideo.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze