"Siatkarska rodzina trzyma się razem". Gacek i Wrona wspierają AZS Częstochowa (WIDEO)

Siatkówka
"Siatkarska rodzina trzyma się razem". Gacek i Wrona wspierają AZS Częstochowa (WIDEO)
fot. facebook/ONICO Warszawa

AZS Częstochowa znalazł się w trudnej sytuacji finansowej i wciąż nie jest pewny ich udział w najbliższym sezonie pierwszej ligi. Sześciokrotni mistrzowie Polski z duszą na ramieniu kompletują kadrę, ponieważ dopiero ostatniego dnia sierpnia dowiedzą się o przyznaniu im licencji. Kłopoty klubu spod Jasnej Góry nie umykają uwadze siatkarskiemu środowisku.

Byli siatkarze AZS-u Częstochowa na łamach mediów społecznościowych apelują o pomoc dla jednego z najbardziej utytułowanych i zasłużonych klubów w naszym kraju. Możliwa jest licytacja przedmiotów i nie tylko za pośrednictwem Fans4Club.com, gdzie prowadzona jest akcja crowdfundingowa.

 

 

 

- Podobnie jak w zeszłym sezonie Trefl Gdańsk, kolejny polski klub potrzebuje wsparcia siatkarskiego środowiska. Jest to klub AZS Częstochowa, w którym razem z Andrzejem graliśmy wiele lat, zdobywając Puchar Polski oraz wicemistrzostwo Polski. Jest to klub z wielkimi tradycjami, bliski mojemu sercu – powiedział Piotr Gacek, któremu towarzyszył Andrzej Wrona.

 

Wcześniej podobny materiał nagrali zawodnicy Trefla Gdańsk, a wśród nich m.in. Miłosz Hebda oraz Michał Kozłowski.

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze