Debiut Giby w roli eksperta Polsatu Sport! Jak wypadł?

Siatkówka

XVI Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera czas zacząć. Dla uczestniczących w nim reprezentacji to próba generalna przed zbliżającymi się wielkimi krokami mistrzostwami świata we Włoszech i Bułgarii. Renomowany turniej, który odbywa się w Krakowie jest wyjątkowy również ze względu na grono eksperckie. Wśród nich swój debiut ma już za sobą legendarny Giba.

Mistrz świata i mistrz olimpijski jest ekspertem Polsatu Sport w trakcie trwającego memoriału. W swoim pierwszym wystąpieniu dla polskiej telewizji został zapytany przez Marcina Lepę o towarzyszące mu odczucia.

 

- Czuję się bardzo dobrze i dziękuję bardzo za zaproszenie. Cieszę się, że tu jestem i że mogę pracować znowu przy siatkówce. Mam niesamowite trzyletnie doświadczenie z pracy dla brazylijskiej telewizji. Wraz z końcem Igrzysk Olimpijskich, skończyła się tam moja praca. Teraz jestem zadowolony, że mogę tu być z Polsatem – powiedział Giba.

 

Jeden z najlepszych siatkarzy w historii przyznał, że wyjątkowo podchodzi do imprezy jaką jest XVI Memoriał im. Huberta Jerzego Wagnera.

 

- Ten turniej jest bardzo ważny dla wszystkich drużyn w kontekście mistrzostw świata i nie tylko. Ciekawostką jest, że Memoriał ma na celu upamiętnić złoty medal olimpijski Polaków z 1976 roku, a ja przecież urodziłem się w tym samym roku. To więc dla mnie wyróżnienie, że mogę tu być na tym Memoriale, który jest wyjątkowy dla polskiej siatkówki – przyznał były reprezentant Canarinhos.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze