Memoriał Wagnera: Francja - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Memoriał Wagnera: Francja - Rosja. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Mistrzowie Europy, Rosjanie w swoim pierwszym meczu Memoriału Huberta Jerzego Wagnera zmierzą się z Francją. Turniej będzie jednym z ostatnich testów przed zbliżającymi się mistrzostwami świata. Transmisja z meczu Francja - Rosja w Polsacie Sport.

W tym roku odbędzie się już szesnasta odsłona Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Jak dotąd najczęściej wygrywali tę imprezę Polacy. Rosjanie mają na koncie dwa zwycięstwa, w 2014 i 2004 roku. Najlepszym wynikiem Francuzów jest drugie miejsce wywalczone przed rokiem.

 

Dla jednym i drugich będzie to największa próba przed mistrzostwami świata we Włoszech i Bułgarii. Rosja zagra tam w grupie ze Stanami Zjednoczonymi, Serbią, Australią, Tunezją i Kamerunem. Francuzi zmierzą się zaś w pierwszej fazie z Brazylią, Kanadą, Egiptem, Chinami i Holandią.

 

Największe szanse na wygranie memoriału daje się właśnie ekipom Francji i Rosji. Przypomnijmy, że w tym roku w stawce są jeszcze Polacy i Kanadyjczycy. "Sborna" nie tak dawno wygrała Ligę Narodów, drugie miejsce zajęli "Trójkolorowi". W finale nasi wschodni sąsiedzi wygrali 3:0. Jak będzie tym razem? Odpowiedź w piątkowy wieczór.

 

Transmisja z meczu Francja - Rosja od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie