46-krotny reprezentant Czech przez wiele lat występował w zagranicznych ligach. Grał w barwach AC Fiorentiny oraz West Ham United. Po ośmiu latach, w 2006 roku wrócił do Sparty Praga, gdzie grał z powodzeniem do 2011 roku.

 

Jego problemy życiowe zaczęły się po zakończeniu kariery w 2012 roku. Wówczas rozwiódł się z pierwszą żoną - Renatą Repkovą. Żeby zemścić się na byłej małżonce Repka, reklamował w internecie jej... usługi seksualne. Oczywiście poszkodowana nie miała pojęcia, że jej były mąż przedstawił ją w sieci jako kobietę do towarzystwa.

 

Sprawa swój finał znalazła w sądzie. "Repa" za swój czyn został skazany na pół roku pozbawienia wolności. Ponadto ukarano go grzywną w wysokości 50 tysięcy koron czeskich. Jednak emerytowany zawodnik już się odwołał od wyroku. Jednak wcale nie jest powiedziane, że wymiar sprawiedliwości ugnie się i pozytywnie rozpatrzy jego apelację.

 

Były kapitan Sparty Praga robi wszystko, żeby nie pójść za kratki. Mimo, że będzie walczył o swoją wolność, to w rozmowie z "The Sun" przyznał, że żałuje tego co zrobił. - Jest mi przykro. Postąpiłem bardzo źle. Jednak moje stosunki z byłą żoną nie były właściwe. Nie pozwalała mi na spotkania z synem i ta sytuacja pogłębiała się jeszcze bardziej - powiedział Czech.

 

W 2013 roku Repka ożenił się po raz drugi. Wybranką jego serca była czeska modelka - Vladka Erbova. Ich małżeństwo rozpadło się trzy lata później. Ebrova związała się z pięć lat młodszym od siebie hokeistą - Michalem Gulasim.