Tajemnica Beckhama wyszła na jaw

Piłka nożna
Tajemnica Beckhama wyszła na jaw
fot. PAP/EPA

David Beckham mimo, że od pięciu lat jest emerytowanym piłkarzem, cały czas cieszy się olbrzymią popularnością. "Becks" dla wielu uchodzi za jednego z najprzystojniejszych sportowców na świecie. Teraz wyszło na jaw, że 43-latek jakiś czas temu, zrobił sobie przeszczep włosów.

Beckham od dawna przywiązuje ogromną uwagę do dbania o swój wizerunek w mediach. Wiąże się to również z nienagannym wyglądem. Dlatego, gdy zauważył, że zaczynają wypadać mu włosy, błyskawicznie zdecydował się na przeszczep.

O tych rewelacjach jako pierwsza poinformowała brytyjska bulwarówka - "The Sun". Gazeta zastanawia się, czy fakt, że Beckham zdecydował się na taki krok, zwiększy popularność takiej metody na pozbycie się łysiny wśród mężczyzn. - Kto wie, być może posunięcie Beckhama sprawi, że transplantacja włosów zacznie cieszyć się większą popularnością wśród społeczeństwa? - czytamy w dzienniku.

Rzecznik znakomitego w przeszłości piłkarz, krótko skomentował doniesienia na temat swojego klienta. - To jest jego prywatna sprawa. Nie powiem, czy to prawda, czy nie - stwierdził.

Beckham to 115-krotny reprezentant Anglii, której przez sześć lat był kapitanem. W swojej karierze reprezentował barwy Manchesteru United, Realu Madryt, Los Angeles Galaxy, Milanu oraz PSG. W klubowym futbolu rozegrał 713 meczów i strzelił w nich 127 goli.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze