MB Boxing Night: Znamy kolejnych bohaterów "Wojny Domowej"!

Sporty walki

MB Promotions już 17 listopada powraca z galą "Wojna Domowa". W magazynie sportów walki Puncher Extra Time zostały ujawnione nazwiska kolejnych bohaterów wydarzenia. W Radomiu szanse zaprezentowania swoich umiejętności otrzymali lokalni zawodnicy - Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) oraz Rafał Grabowski (3-0, 1 KO). Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

Poprzednie wydarzenia organizowane przez MB Promotions cieszyły się wielkim zainteresowaniem i przede wszystkim przyniosły sporą dawkę sportowych emocji stojących na najwyższym poziomie. 17 listopada z pewnością poziom zostanie utrzymany, a tytuł gali - „Wojna Domowa” - zapowiada konfrontacje polsko-polskie, które z pewnością podniosą jeszcze o kilka stopni temperaturę konfrontacji!

W Radomiu szansę zaprezentowania swoich umiejętności otrzymali także lokalni bohaterowie. Po dwóch przegranych z Łukaszem Wierzbickim do ringu powróci Michał Żeromiński, który jest niezwykle głodny zwycięstw i przed własną publicznością pragnie powrócić na zwycięską ścieżkę.

Przed największym wyzwaniem w karierze stanie natomiast Rafał Grabowski. Pochodzący z Pionek pięściarz przez lata z sukcesami występował na ringach amatorskich, a w 2018 roku postanowił spróbować swoich sił w zawodowym boksie. Do tej pory stoczył trzy zwycięskie pojedynki, ale twierdzi, że dopiero rozwija swoje skrzydła.

Walki mają dawać radość, a nie przynosić tylko kolejne zwycięstwa. Spróbuję ucieszyć oczy kibiców swoim meksykańskim stylem prosto z Polski - mówi Grabowski.

 

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

O karcie walk:

Elektryzująco zapowiada się starcie w wadze junior ciężkiej dwóch niepokonanych pięściarzy. Młodzi, zdolni i głodni zwycięstw Adam Balski (12-0, 8 KO) oraz Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO) gwarantują prawdziwą ringową wojnę.

W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

W Radomiu wystąpi również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO).

Aktualna karta walk gali "Wojna Domowa":

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)
Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA
Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs TBA
Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)
Rafał Grabowski (3-0, 1 KO)

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

 

W załączonych materiałach wideo skróty ostatnich walk ogłoszonych bohaterów!

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie