Puncher Extra Time: Popek gościem i kolejni bohaterowie "Wojny Domowej"

Sporty walki
Puncher Extra Time: Popek gościem i kolejni bohaterowie "Wojny Domowej"

We wtorek fanów wszechstylowej walki wręcz czeka na antenie Polsatu Sport prawdziwa niespodzianka! Gościem wtorkowego magazynu Puncher Extra Time będzie jedna z gwiazd gali KSW 45 - Paweł "Popek Monster" Mikołajuw (3-3, 3 KO). Początek magazynu o godzinie 21:00 w Polsacie Sport.

Miłośnicy MMA, którzy zasiądą we wtorkowy wieczór przed telewizorami z pewnością nie będą zawiedzeni! Gościem magazynu Puncher Extra Time będzie bowiem "Popek Monster", którego walki od grudnia 2016 roku dostarczały emocji podczas trzech gal KSW. Dotychczas w największej polskiej organizacji celebryta odniósł jedno zwycięstwo - w maju 2017 roku jego ciosy odklepał Robert Burneika (2-1, 1 SUB). Lepsi od niego okazali się z kolei Mariusz Pudzianowski (12-6, 5 KO, 2 SUB) oraz Tomasz Oświeciński (1-1, 1 KO). Na gali KSW 45 Popek zmierzy się z Erko Junem (1-0, 1 KO), który w swoim debiucie w formule MMA pokonał właśnie popularnego Stracha.

W magazynie zostanie poruszony również temat nadchodzącej gali UFC w Moskwie, a o swoich najbliższej walce opowie Marcin Prachnio (13-3, 10 KO, 1 SUB), który zmierzy się z Magomedem Ankalaevem (8-1, 4 KO).

W części poświęconej pięściarstwu poznamy kolejnych bohaterów gali "Wojna Domowa" która 17 listopada odbędzie się w Radomiu.  W studiu pojawi się natomiast uczestnik walki wieczoru gali w Kałuszynie (piątek 31 sierpnia) - Michał Olaś. Eksperckie zaplecze zapewni z kolei Janusz Pindera.

Prowadzący: Artur Łukaszewski i Łukasz Jurkowski.
Goście: Paweł "Popek Monster" Mikołajuw, Marcin Prachnio, Michał Olaś, Janusz Pindera.

 

Start magazynu Puncher Extra Time na antenie Polsatu Sport od godziny 21.00. Zapraszamy!

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie