Z archiwum UFC: Plan tygodnia

Sporty walki
Z archiwum UFC: Plan tygodnia
fot. UFC

Organizacja UFC coraz częściej gości na sportowych antenach Polsatu. W cyklu "Z archiwum UFC" pokażemy walki z gal, których nie mieliśmy okazji pokazać na żywo. Przyjrzymy się występom polskich zawodników oraz hitowym zestawieniom największych gwiazd amerykańskiej organizacji. Zapoznajcie się z planem na najbliższe dni!

Już podczas gali UFC 228, w nocy z 8 na 9 września, do klatki powróci Karolina Kowalkiewicz, która ewentualną wygraną z Jessicą Andrade mocno zbliży się do walki o tytuł mistrzowski kategorii słomkowej. W najbliższych odcinkach cyklu "Z archiwum UFC" przypomnimy zwycięskie pojedynki łodzianki z Heather Clark oraz Jodie Esquibel.

Nie mogło zabraknąć również batalii Jana Błachowicza, który już 15 września rusza na podbój Moskwy. W stolicy Rosji notowany na czwartym miejscu w rankingu kategorii półciężkiej Polak zmierzy się z powracającym do organizacji UFC Nikitą Krylovem. W "Z archiwum UFC" zaprezentujemy walki z Ilirem Latifim, Igorem Pokrajacem oraz Jaredem Cannonierem.

Plan tygodnia "Z archiwum UFC"

Środa - 29.08.2018
19:30 (Polsat Sport) - Karolina Kowalkiewicz vs Heather Clark
20:00 (Polsat Sport) - Jan Błachowicz vs Jared Cannonier
20:30 (Polsat Sport) - Karolina Kowalkiewicz vs Jodie Esquibel

Czwartek - 30.08.2018
19:00 (Polsat Sport) - Jan Błachowicz vs Ilir Latifi
19:20 (Polsat Sport) - Jan Błachowicz vs Devin Clark

Piątek/Sobota - 30/31.08.2018
01:00 (Polsat Sport) - Jan Błachowicz vs Igor Pokrajać

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu. Najbliższe wydarzenie UFC 228 już w nocy z 8/9 września od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie