Chorwat nadepnął Serbowi na brzuch! Awantura na boisku (WIDEO)

Piłka nożna

W spotkaniu Salzburga z Crveną Zvezdą Belgrad doszło do sporu dwóch bardzo dumnych narodowości. Chorwacki obrońca gospodarzy po główce nadepnął korkami na brzuch serbskiego napastnika gości i na murawie błyskawicznie rozpętała się wojenka...

W jednej z akcji w drugiej połowie niezwykle emocjonującego spotkania w Salzburgu, obrońca gospodarzy Marin Pongracic nie zauważył leżącego na murawie Milana Pavkova, Serba z obozu rywala, i zahaczył korkami o jego brzuch. Do Chorwata błyskawicznie ruszyli zawodnicy Crvenej Zvezdy i było o krok od bijatyki.
 
Pongracica przed napastnikami bronili koledzy z zespołu i sędzia, a ten ostatecznie został ukarany żółtą kartką, podobnie jak najbardziej aktywny z napastników Nenad Krsticic.
 
Awantura między zawodnikami w załączonym materiale wideo.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze