Reprezentacja Polski nie ma czasu na świętowanie zwycięstwa w Memoriale Wagnera

Siatkówka

Kadra prowadzona przez Vitala Heynena przed wylotem do Bułgarii rozegra jeszcze dwa mecze kontrolne z reprezentacją Belgii, którą jeszcze niedawno prowadził obecny szkoleniowiec biało-czerwonych. A którą przejął po nim… były trener reprezentacji Polski Andrea Anastasi. Jednak bardziej niż dwa spotkania towarzyskie w Szczecinie pełne podtekstów Vitala Heynena cieszy coś zupełnie innego.

- Cieszę się, że mam czternastu świetnych siatkarzy - mówił selekcjoner po zwycięstwie 3:2 w ostatnim meczu Memoriału. Jednak wyrównana czternastka i pokonanie w towarzyskim turnieju takich reprezentacji jak Rosja, Francja i Kanada - nie gwarantuje, że w mistrzostwach świata będzie podobnie. 
 
Czasu na szlifowanie formy jest jednak sporo, ale w meczach z Belgią można już spodziewać się lepszej formy niż podczas Memoriału Wagnera. 
 
Początek walki o obronę mistrzowskiego tytuły czeka Polaków od dwunastego września. Wcześniej, bo już we wtorek i środę spotkania kontrolne z Belgią w Szczecinie. To wszystko na sportowych antenach Polsatu.
ab, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze