Zadyma w Atenach! Piłkarze AEK i MOL Vidi starli się po końcowym gwizdku (WIDEO)

Piłka nożna

W rewanżowym meczu czwartej rundy kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów ekipa AEK Ateny zremisowała u siebie z MOL Vidi 1:1 i zapewniła sobie awans do dalszej części rozgrywek. W spotkaniu nie zabrakło przejawów niesportowego zachowania zawodników obu drużyn.

Wtorkowe spotkanie w Atenach decydowało o tym, kto zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a kto będzie musiał zadowolić się grą w Lidze Europy. Jeszcze w jego trakcie obejrzeliśmy czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie. W 80. minucie otrzymał ją Helder Lopes, a następnie taki sam kartonik tuż po zakończeniu spotkania obejrzał jego kolega z drużyny – Marko Livaja.

 

Sędziujący spotkanie Szymon Marciniak po końcowym gwizdku był zmuszony pokazać także żółte kartoniki, kiedy doszło do szarpaniny pomiędzy piłkarzami obu drużyn.  Sprawców tego zamieszania, Danko Lazovica z MOL Vidi i rezerwowego gracza z Aten - Niklasa Hulta musieli rozdzielać koledzy. 

Cała sytuacja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.

JW, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie