Najmłodszy polski zawodowiec znowu wygrał! Rywal nie dotrwał do drugiej rundy (WIDEO)

Sporty walki

Po zwycięstwie w Kościerzynie kilka miesięcy temu, najmłodszy polski zawodowiec udanie wrócił na ring! Kewin Gruchała (2-0, 1 KO) zwyciężył przed czasem na gali w Kałuszynie z Danielem Przewieślikiem (2-8-1, 2 KO).

Niedawno skończył dopiero 18 lat! Najmłodszy polski pięściarz zawodowy buduje swój rekord i po zwycięskim debiucie w maju w Kościerzynie dopisał do swojego konta drugie zwycięstwo, tym razem przed czasem.

Gruchała zaczął walkę na wstecznym biegu, ale dobrze bił z kontry. W końcu 18-latek kapitalnym lewym "posadził" Przewieślika. Nie dobijał jednak rywala nadmiernie szybko, spokojnie zaatakował go raz jeszcze. Przewieślik dotrwał do końca rundy, jednak do drugiej nie wyszedł. Głównie z powodu kontuzji kolana jakiej nabawił się przy upadaniu po ciosie. Sędzia ogłosił nokaut techniczny.

Gruchała ma boks zapisany w genach. Sukcesy odnosili jego siostra, ojciec-trener oraz dziadek. 18-latek ma w swoim dorobku już złote medale mistrzostw Polski, a obecnie na zawodowych ringach walczy jego kuzyn, Piotr (1-1).

 

Rozstrzygnięcie walki Gruchały z Przewieślikiem w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze