Waleczny Kenijczyk bez buta przypłacił swój upór zdrowiem (WIDEO)

Inne

Conseslus Kipruto wygrał bieg na 3000 m z przeszkodami podczas zawodów Diamentowej Ligi w Zurychu. Pierwsze miejsce udało mu się wywalczyć pomimo tego, że znaczną część dystansu przebiegł w jednym bucie. Podczas ceremonii dekoracji widać było, że swoją waleczność przypłacił zdrowiem.

Podczas rozgrywanego w czasie zawodów Diamentowej Ligi w Zurychu biegu na 3000 metrów z przeszkodami, Kenijczyk Conseslus Kipruto stracił jednego ze swoich butów, który ześlizgnął się z jego stopy. Sportowiec postanowił jednak kontynuować bieg, nie zważając na przeszkody czy rów z wodą. Jego waleczny czyn z pewnością na długo zapadnie w pamięci kibiców, tym bardziej, że na mecie zameldował się jako pierwszy!

Tak widowiskowe zwycięstwo przypłacił jednak zdrowiem. Podczas ceremonii dekoracji wyraźnie widać było, że Kenijczyk kuleje. Komentujący to wydarzenie Artur Partyka i Jacek Wszoła natychmiast uznali, że w najlepszym przypadku mogą to być otarcia, ale całkiem prawdopodobne jest także to, że podczas lądowania w rowie z wodą Kipruto odbił sobie bosą piętę.

Ceremonia dekoracji z udziałem Conseslusa Kipruto do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

JW, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze