Ważne oświadczenie Khalidova! "Spodziewajcie się dobrych wiadomości"

Sporty walki

Mamed Khalidov (34-5-2, 13 KO, 17 SUB) pozostaje nieaktywny od marca tego roku, ale być może już niedługo zobaczymy go w klatce KSW. - Spodziewajcie się dobrych wiadomości - napisał na swoim profilu na Instagramie.

Od lipca Khalidov nie jest już mistrzem największej polskiej organizacji MMA. Na konferencji prasowej zwakował bowiem pas wagi średniej, zaznaczając, że interesuje go tylko jedna walka. Kibice nie mieli problemu, by połączyć fakty i stwierdzić, że chodzi o rewanżowe starcie z Tomaszem Narkunem (15-2, 3 KO, 12 SUB). Do ich pierwszego spotkania doszło w marcu, a przez poddanie w trzeciej rundzie wygrał "Żyrafa".

 

Wtedy jeszcze zawodnik z Olsztyna był mistrzem wagi do 84 kilogramów. Swój tytuł wywalczył w listopadzie 2015 roku, ale do zakończenia panowania bronił go zaledwie raz. Teraz już żaden pas nie stoi na przeszkodzie, by doszło do oczekiwanego rewanżu z Narkunem. Czy tak się stanie? Rąbka tajemnicy Khalidov uchylił na swoim Instagramie.

 

- Ostatnio dostaję od was wiele wiadomości z pytaniem o moją następną walkę. Pracujemy nad tym i w najbliższym czasie możecie się spodziewać dobrych wiadomości - napisał.

 

Narkun zapowiedział niedawno, że wystąpi na krakowskiej gali KSW, która odbędzie się w grudniu.

W załączonym materiale wideo skrót walki Khalidov - Narkun.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze