CSKA Moskwa nadal myśli o sprowadzeniu Szymańskiego

Piłka nożna
CSKA Moskwa nadal myśli o sprowadzeniu Szymańskiego
fot. Cyfrasport

Chociaż Sebastian Szymański tego lata nie zamienił Legii Warszawa na CSKA Moskwa, to temat transferu wciąż może powrócić. Rosjanie cały czas są zainteresowani utalentowanym Polakiem, co potwierdził jeden z działaczy tego klubu.

Rozmowy między Legią Warszawa a CSKA Moskwa trwały od pewnego czasu. Rosjanie złożyli nawet ofertę, jednak została ona odrzucona. Wszystko rozbiło się o pieniądze. Według mediów, legioniści oczekiwali siedmiu milionów euro, co okazało się ceną zaporową. Wygląda na to, że mimo tego 19-latek cały czas znajduje się na liście życzeń rosyjskiego klubu.

 

- Szymański to utalentowany zawodnik, ale zabrakło nam czasu. Dodatkowo, problemem okazały się warunki finansowe. Nie powiedzieliśmy sobie jednak "do widzenia" - przyznał dyrektor generalny CSKA Moskwa Roman Babajew w rozmowie z serwisem championat.com.

 

Klub z Moskwy sprowadził latem dziewięciu piłkarzy. Najwięcej kosztowali Iwan Obliakow (4 mln euro) i Arnor Sigurdsson (4 mln euro).

 

Szymański jest piłkarzem Legii Warszawa od 2013 oku. W obecnym sezonie rozegrał dziewięć meczów, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze