Brzęczek: Jestem pełen wiary w naszych piłkarzy

Piłka nożna

Jestem pełen wiary w naszych piłkarzy - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek podczas konferencji prasowej na zgrupowaniu przed meczem z Włochami (7.09 w Bolonii) w Lidze Narodów i towarzyskim z Irlandią (11.09 we Wrocławiu).

- Zgrupowanie rozpoczęło się już w niedzielę, bo część piłkarzy przyjechała już wczoraj. W poniedziałek dołączyła reszta. Z wieloma zawodnikami rozmawiałem już na początku mojej pracy. Najważniejszą kwestią jest to, co będzie się działo na boisku, poziom gry i wyniki. Z tego będziemy rozliczani – powiedział Brzęczek.

Selekcjoner zadebiutuje na ławce trenerskiej w piątkowym meczu z Włochami w Bolonii.

- W marcu rozpoczną się eliminacje mistrzostw Europy. Przed nimi zostaje nam sześć jesiennych spotkań. To będzie naturalna selekcja. Prób i szans nie będzie zbyt wiele. W moim odczuciu nasi zawodnicy nie pokazali w Rosji pełni swoich umiejętności. Jestem pełen wiary w piłkarzy, którzy ostatnio tworzyli trzon tego zespołu – ocenił Brzęczek.

Reprezentacja Polski będzie trenowała na boiskach KS ZWAR i Polonii Warszawa, a w czwartek o godz. 11.00 wyleci do Bolonii, gdzie dzień później rozegra mecz z Włochami w Lidze Narodów. Od soboty biało-czerwoni przebywać będą we Wrocławiu, gdzie 11 września rozegrają towarzyskie spotkanie z Irlandią.

 

 

JW, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze