Konferencja prasowa Brzęczka: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News

Piłka nożna
Konferencja prasowa Brzęczka: Transmisja na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News
fot. CyfraSport

Pierwsza konferencja prasowa selekcjonera oraz trening na boisku KS Zwar w Międzylesiu - tak wygląda plan pierwszego dnia zgrupowania piłkarskiej reprezentacji Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka, który w nowej roli zadebiutuje w piątek meczem z Włochami w Bolonii. Transmisja konferencji od 13:45 w Polsatsport.pl i Polsacie Sport News.

Część z 27 powołanych przez Brzęczka na pierwsze zgrupowanie zawodników stawiła się w Warszawie już w niedzielę, a szkoleniowiec chciał wykorzystać ten czas m.in. na rozmowy indywidualne. Piłkarze byli także fotografowani na potrzeby reprezentacji, o czym świadczyły wpisy na profilu "Łączy nas piłka".
 
W poniedziałek do Polski mają dotrzeć grający w niedzielę wieczorem mecze ligowe m.in. Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński czy Krzysztof Piątek.
 
Na godz. 13.45 zaplanowana jest konferencja prasowa Brzęczka, który po niedanym występie biało-czerwonych w mistrzostwach świata w Rosji zastąpił na stanowisku selekcjonera Adama Nawałkę. O 17 rozpocznie się pierwszy trening drużyny narodowej pod wodzą nowego szkoleniowca.
 
We wtorek i środę reprezentacja ma trenować dwa razy dziennie, a w czwartek przed południem odleci czarterem do Bolonii. W piątek o godz. 20.45 odbędzie się tam inauguracyjne spotkanie grupy 3. Ligi Narodów, w której rywalizować będzie jeszcze Portugalia. Cztery dni później Polacy spotkają się towarzysko z Irlandią we Wrocławiu.
 
Transmisja konferencji prasowej Jerzego Brzęczka od 13:45 w Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.
ch, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie