MB Boxing Night: Hitowe starcie potwierdzone!

Sporty walki

W programie Puncher Extra Time ogłoszona została kolejna walka listopadowej gali MB Boxing Night: "Wojna Domowa". W bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynku Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) zmierzy się z Dariuszem Sękiem (27-4-3, 9 KO).

Karta walk gali, która już 17 listopada odbędzie się w Radomiu wygląda bardzo interesująco. Możemy w niej znaleźć m.in. Damiana Jonaka czy też Michała Żeromińskiego. Kapitalnie zapowiada się starcie dwóch wschodzących gwiazd wagi junior ciężkiej, Adama Balskiego i Nikodema Jeżewskiego, a do karty walk zostało dołączone kolejne zestawienie na szczycie kategorii półciężkiej. Wystąpią w nim Robert Parzęczewski oraz Dariusz Sęk.

 

Parzęczewski miał bardzo intensywną pierwszą połowę roku. Walczył trzykrotnie, praktycznie co miesiąc. Wszystkie pojedynki wygrywał przed czasem, a w pokonanym boju zostawił Andrzeja Sołdrę, Tima Cronina oraz Jacksona Juniora. 17 listopada minie prawie dokładnie rok od jego walki z Saidim Mbelwą na gali "Noc Wojowników".

 

Rywalem "Araba" będzie starszy o osiem lat Sęk. Zawodnik z Tarnowa ostatni raz walczył w czerwcu w O2 Arena w Londynie. W pojedynku, którego stawką były pasy European WBO oraz Inter-Continental WBO w wadze półciężkiej przegrał jednak z Anthonym Yarde przez nokaut w siódmej rundzie.

 

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

 

O karcie walk:

 

Elektryzująco zapowiada się starcie w wadze junior ciężkiej dwóch niepokonanych pięściarzy. Młodzi, zdolni i głodni zwycięstw Adam Balski (12-0, 8 KO) oraz Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO) gwarantują prawdziwą ringową wojnę.

 

W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

 

W Radomiu wystąpi również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO).

 

Aktualna karta walk gali "Wojna Domowa":

 

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)

Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA

Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)

TBA vs TBA

Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs TBA

Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)

Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs TBA

 

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze