Jak to nie wpadło?! Wielkie pudło Polki (WIDEO)

Piłka nożna

To była najlepsza akcja polskiego zespołu. Chyba wszyscy widzieliśmy już piłkę w bramce. Niestety przestrzeliła w tej sytuacji zawodniczka Górnika Łęczna – stwierdził komentujący spotkanie Polska – Szwajcaria Grzegorz Michalewski. Mowa o sytuacji z udziałem Dominiki Grabowskiej, która zaliczyła spektakularne pudło.

Nasze piłkarki meczem ze Szwajcarią zakończyły już zmagania w eliminacjach do mistrzostw świata. Podopieczne Miłosza Stępińskiego zbyt często traciły punkty, aby móc liczyć się w walce o awans. We wtorkowym starciu na stadionie w Mielcu ekipa Biało-Czerwonych chciała godnie zaprezentować się przed własną publicznością.

 

Należy przyznać, że gospodynie pokazały się ambitnie na tle Helwetek, które są liderem grupy. Polki mogły objąć prowadzenie już w pierwszej połowie po składnej akcji, po której w znakomitej sytuacji znalazła się Dominika Grabowska. Wydawało się, że nasza reprezentantka po prostu musi ulokować piłkę w siatce, ale niestety chybiła z kilku metrów. To było swoiste pudło.

 

Wspomniana akcja w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze