MB Boxing Night: Gorące spotkanie Parzęczewskiego i Sęka (WIDEO)

Sporty walki

W programie Puncher Extra Time poznaliśmy bohaterów kolejnej walki gali MB Boxing Night: "Wojna Domowa". W starciu na krajowym szczycie kategorii półciężkiej zmierzą się Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) oraz Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO). Pięściarze w studiu wymienili "słowne uprzejmości" i stanęli do spotkania "twarzą w twarz". Obejrzyjcie mocną wymianę spojrzeń w załączonym materiale wideo.

Karta walk gali w Radomiu nabrała kolejnych rumieńców. Do rozpiski dołączyło kolejnych dwóch bohaterów na starcie w kategorii półciężkiej - Robert Parzęczewski oraz Dariusz Sęk. Pięściarze bardzo pewni siebie zapowadają doskonałą formę i oczywiście swoje zwycięstwa.

- Zastanawiałem się nad tym pojedynkiem jakieś 30-40 sekund. Nie mam nic do stracenia, a wiele do zyskania. Mogę powrócić na miejsce, z którego spadłem. Zamierzam to wykorzystać. Psychika odegra ogromną rolę. Nie mierzył się z takim zawodnikiem jak ja. Zabiorę mu wszystko - mówi Sęk.

- Może i nie walczyłem z takim rywalem jak Darek, ale fajnie będzie mieć takie nazwisko w rekordzie. Zyskam nie tylko popularność w naszym kraju, ale także za granicami. Jestem pewny swoich umiejętności, swojej siły i jestem przekonany, że moja ręka powędruje do góry - odpowiedział Parzęczewski.

Na zakończenie magazynu Puncher Extra Time pięściarze stanęli do pierwszego, oficjalnego spotkania "twarzą w twarz". Obyło się bez rękoczynów, ale atmosfera spotkania była naprawdę wysoka!

 

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

O karcie walk:

Elektryzująco zapowiada się pojedynek w wadze junior ciężkiej dwóch niepokonanych pięściarzy. Młodzi, zdolni i głodni zwycięstw Adam Balski (12-0, 8 KO) oraz Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO) gwarantują prawdziwą ringową wojnę.

W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

W Radomiu wystąpi również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO), a także lokalni bohaterowie - Michał Żeromiński oraz Damian Wrzesiński.

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

Aktualna karta walk gali "Wojna Domowa":

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)
Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA
Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)
TBA vs TBA
Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs TBA
Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)
Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs TBA

 

W załączonych materiałach wideo spotkanie pięściarzy w magazynie Puncher Extra Time.

 

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze