Pomoc dla mistrza. Rusza aukcja dla Golloba

Żużel
Pomoc dla mistrza. Rusza aukcja dla Golloba
fot. Cyfrasport

Wielkie serca kibiców z całego świata wciąż wspierają walkę Tomasza Golloba o sprawność, jednak kwota rehabilitacji naszego mistrza jest na tyle duża, że wciąż potrzeba więcej. One Sport wraz z Polskim Związkiem Motorowym przekazał specjalne nagrody, które można wylicytować na aukcji charytatywnej, a kwota w całości powędruje na konto rehabilitacyjne Tomasza Golloba.

Do wylicytowania jest 10 plastronów, w których zawodnicy ścigali się podczas sobotnich zmagań na Stadionie Śląskim. Mecz Polska – Reszta Świata był niezwykle emocjonując, a udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy na Świecie. Swoje plastrony przekazali Chris Holder, Jack Holder, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Andrey Kudryashov, Martin Vaculik, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Przemysław Pawlicki oraz Janusz Kołodziej. Każdy z plastronów posiada autograf danego zawodnika, a ich ceny rozpoczynają się od 100 zł.

 

To jednak nie wszystko. Do wylicytowania są również specjalnie przygotowane pakiety VIP, które obowiązywać będą podczas Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2018, który już 15 września odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

 

Dużą gratką jest z pewnością także zegarek marki Atlantic z limitowaną edycją Speedway Royal.

 

By wziąć udział należy wejść pod link

 

https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=5059

 

Licytacje kończą się 11 września w godzinach popołudniowych.

KN, inf. prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze