Wielki powrót do FEN stał się faktem!

Sporty walki

Kamil Gniadek (12-5-1, 2 KO, 8 SUB) będzie kolejnym bohaterem gali Fight Exclusive Night 22, która 20 października odbędzie się w Poznaniu. Nazwisko rywala zawodnika Berkut WCA Fight Team poznamy w ciągu najbliższych dni.

Gniadek to stary dobry znajomy FEN. Pochodzący ze Szczecina zawodnik trzykrotnie walczył pod szyldem federacji i trzykrotnie zwyciężał. „The Undertaker” zaczynał od grapplingu i ju-jitsu (zdobył m.in. srebrny medal mistrzostw Europy Ju-Jitsu No-Gi 2012 w Londynie), ale szybko zdecydował się na MMA – pierwszą zawodową walkę stoczył mając zaledwie 17 lat. Doświadczenie w nowej dyscyplinie zbierał tocząc zacięte boje m.in. z przyszłymi zawodnikami UFC - Artemem Lobovem i Łukaszem Sajewskim.


W sierpniu 2016 roku na gali FEN 13 "Summer Edition" w swoim debiucie, jeszcze w klatkoringu FEN, duszeniem zza pleców pokonał Klemensa Ewalda, a na gali FEN 15 "Final Strike" już w pierwszej rundzie skrętówką wygrał z Francuzem Vincentem Del Guerrą. Jego ostatnie zwycięstwo miało miejsce w marcu 2017 roku, gdy pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Łukasza Stanka.


- Mamy bardzo mocno obsadzoną kategorię wagową do 77 kilogramów, a jeszcze do tych młodych-zdolnych zawodników dorzucamy jednego, niezwykle walecznego i wciąż obiecującego chłopaka, którego ambicje nie mają końca. Kamil, witam ponownie w FEN, wierzę, że jesteś w stanie dać wiele dobrego naszej federacji - powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.


Karta walk FEN 22:


TBA VS TBA
Radosław Paczuski VS TBA-85 kg K-1*
Mateusz Rębecki VS Łukasz Kopera -70 kg*
Bartosz Leśko VS Tomasz Kondraciuk -84 kg
Kamil Gniadek VS TBA
Kamil Łebkowski VS TBA -66 kg
TBA VS TBA
TBA VS TBA
TBA VS TBA


Bilety na galę FEN 22 w serwisie Eventim.pl.

Skrót ostatniej walki Gniadka w FEN w załączonym materiale wideo.

Informacja Prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze