Włochy - Polska: Relaks kadrowiczów Brzęczka po przylocie do Bolonii

Piłka nożna
Włochy - Polska: Relaks kadrowiczów Brzęczka po przylocie do Bolonii
fot. PAP

Polscy piłkarze po przyjeździe do hotelu w Bolonii grali w karty, spotykali się z rodzinami i znajomymi, albo odpoczywali w swoich pokojach. W piątek biało-czerwoni zagrają z Włochami w pierwszej kolejce Ligi Narodów.

Po przyjeździe udali się na obiad. Po nim mieli czas wolny i spędzali go w oddalonym o około trzy kilometry od centrum hotelu. Największa grupa grała w kawiarni w karty. Kolegów musiał opuścić Bartosz Bereszyński, który obok selekcjonera Jerzego Brzęczka uczestniczył w konferencji prasowej.

 

Łukasza Skorupskiego odwiedziła żona Matilde Rossi z trzymiesięcznym synkiem. Nie miała daleko, bowiem bramkarz reprezentacji Polski od tego sezonu występuje w Bolonii. Z kolei do Jakuba Błaszczykowskiego przyleciał brat Dawid z członkami rodziny.

 

Inni zawodnicy odpoczywali w swoich pokojach lub spacerowali. Pozowali do zdjęć i rozdawali autografy kibicom, a także gościom hotelowym. Zdjęcie z Robertem Lewandowskim zrobili sobie nawet dwaj funkcjonariusze policji, którzy pojawili się w hotelu.

 

O godz. 19.30 rozpocznie się oficjalny trening na Stadio Renato Dall'Ara, gdzie dzień później o godz. 20.45 polscy piłkarze powalczą z Włochami w pierwszej kolejce Ligi Narodów. Po meczu biało-czerwoni odlecą do Wrocławia, gdzie we wtorek zagrają towarzysko z Irlandią.

 

Transmisje meczów Ligi Narodów na sportowych antenach Polsatu. Mecz Włochy - Polska 7 września w piątek od 20:35 w Polsacie Sport. Przedmeczowe studio od godz. 17:30.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze