Urodzony w Bielefeld rosły napastnik był na testach w klubie ze stolicy Pensylwanii w zeszłym tygodniu. W czwartek ponownie rozpoczął treningi z "The U" i wywarł pozytywne wrażenie na szkoleniowcu ekipy ze wschodu USA. - Testujemy go. Dobrze radził sobie w pierwszych dniach pobytu u nas. W najbliższym czasie podejmiemy ostateczną decyzję co dalej - stwierdził trener zespołu z Filadelfii, Jim Curtin.

 

Przybyłko pozostaje bez pracodawcy po tym, gdy wraz z końcem czerwca wygasł jego kontrakt z 1.FC Kaiserslautern. Był o krok od dołączenia do Korony Kielce, ale na ostatniej prostej transfer nie doszedł do skutku. Ponadto był testowany przez 1.FC Magdeburg, a także przez Sunderland.

 

Wychowanek Arminii Bielefeld w siedmiu młodzieżowych reprezentacjach Polski łącznie rozegrał 33 meczach, w których strzelił 14 goli. Na poziomie 2.Bundesligi wystąpił w 114 spotkaniach i zdobył w nich 20 bramek oraz zaliczył 8 asyst.

 

Philadelphia Union zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli konferencji wschodniej MLS. Wiele wskazuje na to, że załapie się do fazy play-off.