UFC 228: Kowalkiewicz skradła serca fanów podczas spotkania z rywalką! (WIDEO)

Sporty walki
UFC 228: Kowalkiewicz skradła serca fanów podczas spotkania z rywalką! (WIDEO)
fot. YouTube

Karolina Kowalkiewicz (12-2, 1 KO, 2 SUB) już w nocy z soboty na niedzielę wystąpi na gali UFC 228 w Dallas i zmierzy się z faworyzowaną Jessicą Andrade (18-6, 5 KO, 7 SUB). Na dwa dni przed konfrontacją Polka spotkała się ze swoją rywalką i po raz kolejny skradła serca kibiców na całym świecie!

Kowalkiewicz na UFC 228 stanie przed wielką szansą uzyskania przepustki do kolejnego pojedynku mistrzowskiego w kategorii słomkowej. Zwycięstwo z Andrade najprawdopodobniej zapewni łodziance drugą walkę o tytuł największej organizacji MMA na świecie.

 

Zanim jednak dojdzie do rywalizacji w oktagonie, bohaterki pojedynku karty głównej zaprezentowały się podczas oficjalnego spotkania medialnego. Kowalkiewicz po raz kolejny skradła serca kibiców swoim wdziękiem i kobiecością. Poza oktagonem emanująca seksapilem Polka, a w klatce prawdziwa bestia. Zobaczcie, jak Kowalkiewicz wymieniła spojrzenia z Andrade!

 

 

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu. Już w nocy z soboty na niedzielę gala UFC 228 z dwoma walkami mistrzowskimi. Karta główna z udziałem Karoliny Kowalkiewicz od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze