Cafe Futbol: Po debiucie Brzęczka w roli selekcjonera

Piłka nożna
Cafe Futbol: Po debiucie Brzęczka w roli selekcjonera
fot. Polsat Sport

Za nami pierwszy mecz reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Na ławce trenerskiej zadebiutował Jerzy Brzęczek, a Biało-Czerwoni zremisowali z Włochami 1:1. Mateusz Borek wraz ze swoimi gośćmi przeanalizuje debiut drużyny w nowo utworzonych rozgrywkach, a także oceni decyzje nowego selekcjonera.

Reprezentacja Polski wyszła na boisko po raz pierwszy od mistrzostw świata w Rosji. Turniej ten nie potrwał dla Biało-Czerwonych zbyt długo, bo pożegnali się z nim już po fazie grupowej. Odpowiedzialność za słaby występ zespołu poniósł Adam Nawałka i stracił posadę selekcjonera. Jego miejsce zajął Jerzy Brzęczek, który w piątek zadebiutował na ławce trenerskiej drużyny narodowej.

Na początek 47-letniemu szkoleniowcowi trafił się niełatwy przeciwnik, a konkretnie reprezentacja Włoch. Biało-Czerwoni zaprezentowali się w Bolonii naprawdę solidnie. Mimo kilku niespodzianek w składzie radzili sobie bardzo dobrze, a zdaniem włoskich mediów byli drużyną lepszą. Brzęczkowi nie udało się jednak przełamać klątwy nowego selekcjonera, bowiem po zmianie trenera Polacy nie wygrali od 1997 roku! Mecz zakończył się remisem 1:1 po bramkach Piotra Zielińskiego i Jorginho.

Nadszedł czas, by omówić starcie Polska - Włochy i ocenić decyzje nowego szkoleniowca. Zajmą się tym Mateusz Borek i jego goście.

Prowadzący: Mateusz Borek
Gość: Artur Wichniarek
Eksperci: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl. Dogrywka zaraz po zakończeniu części telewizyjnej na Polsatsport.pl. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze