MŚ w siatkówce 2018: Wszystkie informacje w jednym miejscu

Siatkówka
MŚ w siatkówce 2018: Wszystkie informacje w jednym miejscu
fot. Cyfrasport

Mistrzostwa świata siatkarzy zostaną rozegrane w dniach 9–30 września w Bułgarii i we Włoszech. Na stronie Polsatsport.pl możecie śledzić relacje na żywo, sprawdzić wyniki meczów MŚ w siatkówce, tabele, szczegółowe statystyki spotkań, informacje o zawodnikach oraz wiele innych ciekawostek.

Kto jest trenerem reprezentacji Kamerunu? Jak nazywa się libero reprezentacji Portoryko? W jakim mieście swe mecze rozgrywają polscy siatkarze? Jaki jest bilans meczów Polska – Kuba? Ilu kibiców zmieści się na trybunach Foro Italico w Rzymie? Kiedy zostanie rozegrany finał MŚ w siatkówce?

 

W związku z mistrzostwami świata kibice siatkówki mają wiele pytań. Postaraliśmy się odpowiedzieć przynajmniej na część z nich. Statystyki, wyniki meczów, tabele i wiele innych informacji na temat MŚ w siatkówce 2018 możecie sprawdzić TUTAJ.

 

Mistrzostwa świata siatkarzy 2018 zostaną rozegrane w dniach 9–30 września w Bułgarii i we Włoszech. W pierwszej fazie turnieju Polacy, którzy bronią tytułu, zmierzą się z Kubańczykami (środa 12 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat). Następnie czekają ich mecze z: Portorykańczykami (czwartek, 13 września, godzina 16.00; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat), Finami (sobota, 15 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat), Irańczykami (poniedziałek 17 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat) i Bułgarami (wtorek, 18 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat).

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie