MŚ w siatkówce 2018: Polscy siatkarze wylecieli do Bułgarii

Siatkówka
MŚ w siatkówce 2018: Polscy siatkarze wylecieli do Bułgarii
fot. pzps.pl

W niedzielę o godzinie 14.20 polscy siatkarze wylecieli z warszawskiego lotniska Okęcie do Bułgarii. Już w środę 12 września, w roli obrońców tytułu rozpoczną w Warnie rywalizację w mistrzostwach świata. W pierwszym spotkaniu zmierzą się z reprezentacją Kuby.

Przed wylotem siatkarze mieli poranny rozruch i trening na hali w Nowym Dworze Mazowieckim. Potem zjedli wspólny posiłek i udali się na warszawskie lotnisko im. Fryderyka Chopina. O godzinie 14.20 samolot z biało-czerwonymi na pokładzie rozpoczął swój lot do Sofii. W stolicy Bułgarii mistrzów świata czeka przesiadka i drugi lot bezpośrednio do Warny. W hotelu Polacy mają zameldować się wieczorem, około godziny 21.00.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Liberatorzy gotowi do lotu 😁✈️🇵🇱👋🏼

A post shared by Paweł Zatorski (@pawelzati) on Sep 9, 2018 at 5:27am PDT

 

Poniedziałek i wtorek to ostatnie dni przygotowań do czempionatu. Biało-czerwoni na pewno odbędą treningi halowe, w tym także na hali meczowej oraz zajęcia na siłowni. W środę (12 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat) rozpocznie się pierwszy mecz Polaków na mistrzostwach świata, a rywalem będzie reprezentacja Kuby.

 

Mistrzostwa świata siatkarzy 2018 zostaną rozegrane w dniach 9–30 września na parkietach Bułgarii i Włoch. Polacy rywalizują w grupie D, w Warnie.

 

Po konfrontacji z Kubą, podopiecznych trenera Vitala Heynena czekają mecze z Portorykańczykami (czwartek, 13 września, godzina 16.00; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat), Finami (sobota, 15 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat), Irańczykami (poniedziałek 17 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat) i Bułgarami (wtorek, 18 września, godzina 19.30; transmisja – Polsat Sport, Super Polsat).

RM, Polsat Sport, pzps.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie