MŚ w siatkówce 2018: Włochy - Japonia. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
MŚ w siatkówce 2018: Włochy - Japonia. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Siatkarskie mistrzostwa świata rozpoczną się w tym roku dość nietypowo, bowiem jednocześnie zostaną rozegrane dwa mecze otwarcia. W jednym z nich gospodarze z Włoch podejmą reprezentację Japonii. Transmisja meczu Włochy - Japonia na Polsatsport.pl.

Obecny sezon nie najlepiej rozpoczął się dla Włochów, bowiem w Lidze Narodów zajęli dopiero 8. miejsce. Nie spędza to jednak szkoleniowcowi snu z powiek, bowiem przygotowania podporządkował w całości rozpoczynającym się właśnie mistrzostwom świata.

Mimo nieobecności siatkarzy takich, jak Simone Parodi czy Oleg Antonow faworytem bez wątpienia będą gospodarze. Czołowymi armatami zespołu będą doświadczeni Osmany Juantorena i Iwan Zajcew, a grą pokieruje młody, ale bardzo już ograny Simone Gianelli.

Spotkanie zostanie rozegrane na Foro Italico w Rzymie, znanym głównie z występów tenisistów. Dobrze ten obiekt poznali siatkarze reprezentacji Polski, którzy przegrali tu z gospodarzami 1:3 w meczu Ligi Światowej 2014. Kolejne spotkania tej grupy zostaną rozegrane we Florencji, w hali Nelson Mandela Forum.

Transmisja meczu Włochy - Japonia od godz. 19.30 na Polsatsport.pl. Premiera telewizyjna od godz. 23 w Polsacie Sport News.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie