CF: Jak Lewandowski nie gada, tylko gra, jest najlepszym napastnikiem świata

Piłka nożna

- "Lewy" przyzwyczaił nas do tego, że jeśli nie gada, tylko gra, to jest najlepszym napastnikiem na świecie - powiedział Artur Wichniarek w studiu Cafe Futbol.

Robert Lewandowski rozegrał bardzo dobry mecz z reprezentacją Włoch. Udowodnił, że nie jest piłkarzem, który ma tylko skończyć wypracowaną przez kolegów akcję, lecz że potrafi również sam ją stworzyć.

- Lewy przyzwyczaił nas do tego, że jeśli nie gada, tylko gra, to jest najlepszym napastnikiem na świecie. Pokazał, że nie był tylko "dziewiątką" ale potrafił się cofnąć, wyjść na bok. To on pięknie wrzucił lewą nogą do Zielińskiego. Tego oczekujemy od kapitana i lidera tej reprezentacji - powiedział Wichniarek.

- Robert Lewandowski skoncentrował się na piłce i to widać. W końcu zobaczyłem kapitana, którego widziałem we Francji w meczu z Niemcami, kiedy miał taką rywalizację. Cofał się, biegał, walczył, szedł do głowy, nie płakał, nie machał rękami. To był taki kapitan pełną gębą, do czego nas przyzwyczaił. Respekt, bo znowu pokazał, że w nowej reprezentacji znowu chce być wiodącym piłkarzem - skomentował Tomasz Hajto.

Fragment dyskusji w załączonym materiale wideo.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze