Fatum Punchera? Kto nie odwiedza programu, ten przegrywa!

Sporty walki

Obserwując losy gości programu Puncher Extra Time można zauważyć pewną zasadę. Ten, kto przyjmuje zaproszenie i pojawia się w programie, najczęściej notuje zwycięstwo w UFC. Czy podobnie będzie w przypadku Jana Błachowicza (22-7,5 KO, 7 SUB) i Marcina Prachnio (13-3, 10 KO, 1 SUB), którzy w sobotę wystąpią na gali UFC Fight Night w Moskwie?

Już w najbliższą sobotę na gali UFC w Moskwie zobaczymy dwóch Polaków. Prachnio zmierzy się z Magomedem Ankalaevem (8-1, 4 KO), natomiast Błachowicz z Nikitą Krylovem (24-5, 10 KO, 14 SUB). Jak szanse rodaków ocenił Paweł Kowalik z MMA Cartel? - Janek Błachowicz w drugiej rundzie przez nokaut techniczny i niestety postawię Ankalaeva decyzją - powiedział.

- To niezgodne z fatum krążącym nad zawodnikami, którzy odwiedzają Punchera. Zawodnicy, którzy odwiedzają program przed swoimi pojedynkami, zazwyczaj zwyciężają, więc liczymy na dwa do zera w Moskwie. Karolina Kowalkiewicz Punchera nie odwiedziła i widzisz, jak to się skończyło - odpowiedział żartobliwie prowadzący program Maciej Turski.

- Teraz wiem, że przed każdą walką będę swoich zawodników do was przysyłać - dodał Kowalik.

 

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu. Gala UFC Fight Night z udziałem Marcina Prachnio i Jana Błachowicza w sobotę od godz. 16.30 w Polsacie Sport Fight i od 20.30 w Polsacie Sport Extra.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze