MB Boxing Night: Kolejna walka ujawniona!

Sporty walki

Rafał Grabowski (4-0, 1 KO) już 17 listopada stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej zawodowej karierze. Pochodzący z Pionek pięściarz zmierzy się z bardziej doświadczonym Kamilem Młodzińskim (9-2-4, 5 KO). Starcie w kategorii superlekkiej zostało zakontraktowane na osiem rund.

Poprzednie wydarzenia organizowane przez MB Promotions cieszyły się wielkim zainteresowaniem i przede wszystkim przyniosły sporą dawkę sportowych emocji stojących na najwyższym poziomie. 17 listopada z pewnością poziom zostanie utrzymany, a tytuł gali - „Wojna Domowa” - zapowiada konfrontacje polsko-polskie, które z pewnością podniosą jeszcze o kilka stopni temperaturę konfrontacji!

Przed największym wyzwaniem w karierze stanie Grabowski. Pochodzący z Pionek pięściarz przez lata z sukcesami występował na ringach amatorskich, a w 2018 roku postanowił spróbować swoich sił w zawodowym boksie. Do tej pory stoczył cztery zwycięskie pojedynki, ale twierdzi, że dopiero rozwija swoje skrzydła.

Na MB Boxing Night zmierzy się z Młodzińskim, który powrócił ostatnią walką na zwycięską ścieżkę. W rekordzie 28-latka znajdziemy sporo remisów, ale rozstrzygnięcia wielokrotnie budziły wątpliwości. Młodziński wierzy, że kolejne miesiące okażą się kluczowe dla jego kariery, a zmiana grupy promotorskiej pozwoli mu wypłynąć na głębokie wody pięściarskiego świata.

Walka w kategorii superlekkiej została zakontraktowana na osiem rund i otworzy wyczekiwane wydarzenie już 17 listopada w Radomiu.

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

 

O karcie walk:

17 kwietnia w Radomiu kibiców czeka wielkie pięściarskie święto! Elektryzująco zapowiada się starcie w wadze junior ciężkiej dwóch niepokonanych pięściarzy. Młodzi, zdolni i głodni zwycięstw Adam Balski (12-0, 8 KO) oraz Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO) gwarantują prawdziwą ringową wojnę. Na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju zmierzą się natomiast Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) i Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO).

 

W karcie walk znalazło się również miejsce dla rewanżowego starcia Damiana Wrzesińskiego (14-1-2, 5 KO) z Michałem Chudeckim (11-2-2, 3 KO). Pierwsza ich konfrontacja nie przyniosła rozstrzygnięcia, a obaj pięściarze zapowiadają jeszcze lepsze widowisko i tym razem nie zamierzają werdyktu pozostawiać w rękach sędziów.

W Radomiu wystąpi również niepokonany i niezwykle doświadczony Damian Jonak (40-0-1, 21 KO).

Aktualna karta walk gali "Wojna Domowa":

 

Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Nikodem Jeżewski (14-0-1, 8 KO)


Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs TBA


Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (27-4-3, 9 KO)


Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Bethuel Ushona (36-6-1, 9 KO)


Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs TBA


Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)


Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)

Bilety na galę MB Boxing Night dostępne na ebilet.pl.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze